Svadba v stodole

Zlatka - Svadba v stodole

Ideálne miesto na svadbu snov

0
Rozloha v m2
0
Kapacita osôb

Moderné priestory s luxusným zariadením

Krásna svadobná výzdoba

Ubytovanie pre svadobných hostí

Priestory a služby za prijateľné ceny

Splnenie všetkých vašich požiadaviek

Svadba v stodole

Ak plánujete hostinu, túžite po nezabudnuteľnej atmosfére v kruhu najbližších a chcete aby vaša svadba bola dokonalá, sme pripravení splniť všetky vaše požiadavky

Svadobné priestory

Ponúkame moderné priestory v štýle rustikálnej architektúry

Perfektné vyváženie tradičného prírodného štýlu a moderných prvkov. Stodola je kombináciou kameňa, dreva a skla a aj napriek svojej priestrannosti prekvapí svojou útulnou atmosférou hneď po vstupe dovnútra.

Služby

Vašu svadbu vám pomôžeme zrealizovať do posledného detailu

Ak je niečo, na čo v Zlatke môžeme byť hrdí, je to spokojnosť našich návštevníkov. Pramení z faktu, že sme omnoho viac ako len miesto na svadbu. S vašim dohľadom zabezpečíme celý program svadby, čiže všetko od svadobného obradu cez svadobné menu a výzdoby až po zasadací poriadok či svadobné video a DJ-a. Všetko na mieru podľa vašich prianí. Dovoľte nám postarať sa o jeden z najvýnimočnejších dní vášho života.

Svadobná výzdoba

Očarujúca výzdoba svadobnej stodoly podľa vašich predstáv

Nechajte sa previesť svetom farieb, materiálov, vzorov a textúr. Svadobné výzdoby a dekorácie vyberáme pod vašim drobnohľadom, aby sme mohli pretaviť vaše priania do dychberúcej reality. 

Galéria svadobnej
stodoly

Rezervácia svadobnej stodoly - Penzión Zlatka

Rezervujte si svadobnú stodolu

Informácie k rezervácii

Rezervácia je u nás veľmi jednoduchá. Stačí si vybrať z voľných termínov v našom rezervačnom kalendári a vyplniť krátky formulár. My sa vám následne ozveme, aby sme mohli dohodnúť detaily vašej rezervácie. Žiadosť o rezerváciu pomocou rezervačného kalendára je nezáväzná.

Taktiež sa na nás ohľadom rezervácií môžete obrátiť pomocou kontaktného formulára,
správou na sociálnych sieťach alebo telefónne.

Potvrdzovací email o Vašej rezervácii môže skončiť v spame. Skontrolujte si preto prosím aj priečinok Spam Vašej emailovej schránky.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar
-
Dostupný
 
-
Rezervovaný
 
-
Čaká na spracovanie
captcha